Агенція «Артвелес» видала унікальну аудіо-збірку з етнографічних експедицій

Аудіозаписи з експедицій усіма етнографічними регіонами України і закордоння увійшли в унікальну збірку-антологію “Моя Україна. Берви”, яка нещодавно на CD-дисках була видана агенцією “Артвелес” за підтримки Міністерства культури і презентована в Музеї Івана Гончара.

Моя Україна. Берви

10 дисків стали наслідком багаторічних мандрівок етнографів за роки Незалежності. Народні пісні на різні теми, приказки, гра на музичних інструментах, замовляння, перекази та багато інших речей – все це увійшло в збірку і поділене за регіонами.

Моя Україна. Берви. Вміст диску

Крім того, до видання увійшли «врятовані» й оцифровані записи з давніх фоноархівів. До кожного диску долучений кольоровий буклет з додатковою інформацією та старими фотографіями.

В анотації до кожного диску висловлені подяки родині Ющенків, Петрові Гончару, Євгенові Нищуку, Олексієві Долі, Олесеві Саніну та багатьом іншим людям, які посприяли втіленню цього проекту.

Проект виданий не для продажу, і призначений для поширення в бібліотеках та навчальних закладах України. Однак віддані його шанувальники не повинні засмучуватися, бо більшість творів, поданих на диску, були вже видані окремими збірками компанією “Артвелес” і можуть бути доступні для продажу.

До того ж, агенція “АртВелес” створила веб-сайт, де ці аудіозаписи зі збірок доступні онлайн. Там же можна ознайомитися й з іншими тематичними збірками, які були видані раніше.

Рукотвори

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати