18 травня три київські музеї проведуть міжмузейний квест. Не проґавте, щоб взяти участь!

12 травня 2014 о 21:10 | Новини культури

18 травня – всесвітній День музеїв, який вони святкують разом зі своїми відвідувачами. Похід до музею в цей день стає для кожного не лише нагодою торкнутися культурної пам’яті й відчути причетність до грандіозної історії, але й дарує унікальне враження від дійства, яке ніколи не повториться. Адже це свято щороку відзначають по-новому. Музеї Києва теж запрошують усіх приєднатися до події.

Цьогоріч 18 травня ваші улюблені музеї – Національний художній музей України, Музей мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків та Національний центр народної культури “Музей Івана Гончара”– проводять міжмузейний квест. У нинішній час недоречно влаштовувати гуляння – тому ми бажаємо провести цей день у форматі діалогу з вами. Тема нашого квесту – героїчне та буденне – запрошує переосмислити події сьогодення через призму культурної пам’яті.

В НЦНК «Музей Івана Гончара» ми пропонуємо дослідити твори народної культури, в яких тема героїчного розкривається через побутові форми мислення. Саме в фольклорному витворі мистецтва відображено психологічні і культурні риси мислення певного народу, що дає можливість порівняти його з сучасним уявленням про героїчне, про його місце в щоденному житті.

Отже, запрошуємо долучитися до квесту! Завітавши в кожен з музеїв-учасників, ви отримаєте мапу з маршрутом і питаннями по експозиції. Відвідавши три експозиції, залишайте відповіді організаторам. Всі учасники отримають цікавий досвід незвичного спілкування з музеєм, а переможці квесту – цікаві музейні подарунки.

Правила недільного квесту:

1. Взяти участь у квесті може кожен охочий, індивідуально або у компанії з друзями.

2. Час проходження квесту – 10:30-17:00, 18.05.2014 (неділя). Завдання будуть розміщені на музейних сторінках у соцмережах і на сайтах о 9:00. Завдання можна роздрукувати самостійно або отримати в музеях (запитайте у касира або адміністратора).

3. Музеї можна відвідувати в довільному порядку.

4. Заповнений квест потрібно передати співробітнику музею (який матиме позначку “Квест” на бейджі). Зробити це можна в будь-якому з трьох музеїв.

5. Правильні відповіді будуть опубліковані 18 травня на музейних сторінках у соцмережах і на сайтах о 17:01.

6. Результати розіграшу призів і як їх можна отримати ви зможете дізнатися у середу, 21 травня, о 12:00 на наших сторінках у Фейсбук і безпосередньо в музеях (інформаційний листок на вході до музею).

7. Загальна кількість заохочувальних призів – 9, по три від кожного музею. Переможці серед тих, хто дав правильні відповіді на усі запитання (окрім “відкритого”), обиратимуться шляхом жеребкування.

8. За вашими відповідями на “відкрите” питання буде укладено список робіт, що згадувалися найчастіше.

Музеї-учасники, куди ви можете звернутись за детальною інформацією:

НЦНК «Музей Івана Гончара»
вул. Лаврська, 19
Тел./факс: (044) 288-92-68; (044) 280-52-10
Сайт музею: https://old.honchar.org.ua/

Національний художній музей України
Вул. М. Грушевського, 6
Тел. (044) 278-13-57; факс (044) 278-74-54
Сайт музею: http://namu.kiev.ua/

Музей мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків
вул. Терещенківська, 15-17
Тел: (044) 288-14-50
Сайт музею: http://www.khanenkomuseum.kiev.ua/ua/

День музеїв

Share Button

11 відгуків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати