18 січня українські музеї запрошують зробити селфі з експонатами

18 січня відзначається Міжнародний день музейних селфі, до якого приєднається і Україна.

У цей день музеї по всьому світу проводять флешмоб. Щоб взяти в ньому участь, треба прийти до одного з музеїв міста, зробити селфі на фоні чи поруч з якимось експонатом та опублікувати його у соціальній мережі – Facebook, Twitter або Instagram – із хештегом #MuseumSelfie і тегом того музею, де зроблене фото.

Цього року до акції долучились музеї Києва, Дніпра, Запоріжжя, Черкащини, Кіровоградщини, Рівненщини, Львівщини, Тернопільщини, Закарпаття, Луганщини, Полтавщини, Чернігівщини, Харківщини, Херсонщини і Хмельниччини. Серед них – художні, краєзнавчі та меморіальні музеї, працівники яких обіцяють призи авторам кращих фото.

«Національний музей Тараса Шевченка вже другий рік бере участь у Міжнародній акції #MuseumSelfie. Це в першу чергу фан – розвага, а не конкурс. Можливість проявити свою креативність, з гумором поставитись до «серйозної» експозиції. Головне, щоб наші гості звернули увагу на те, що їх цікавить: подивились на картини/вітрини/тексти (на нас, врешті-решт!) під іншим кутом зору, щось запам’ятали і залишили для себе приємні спогади», – зазначили представники Музею Шевченка, які не виділятимуть переможців. Але найбільш популярні й оригінальні фото будуть розміщені на офіційній сторінці музею».

cultprostir.ua

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати