17 вересня у Києві стартує “ГОГОЛЬFEST 2015”

8-й міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва “ГогольFest 2015: Мистецтво війни. Мистецтво любові. Мистецтво миру” відбудеться з 17 по 27 вересня 2015 року. Вперше – на території національного експоцентру України ВДНГ.

Головний меседж цьогорічного фестивалю за словами його ідеолога та засновника Влада Троїцького – “Дегустуй завтра вже сьогодні”, йдеться у повідомлені на сторінці фестивалю у Facebook.

Фестивальні події проходитимуть на 14 локаціях ВДНГ впродовж 11 днів. Традиційно “ГогольFest” представить такі напрямки мистецтва, як театр, кіно, академічна музика, візуальне мистецтво, перформанс, альтернативна музика, fashion art, дитяча програма, танець, література, еко-арт та освітня програма.

Цього року, окрім України, вже підтвердили свою участь у фестивалі Іспанія, Ізраїль, Швейцарія, Нідерланди, Польща, Росія, Франція, Литва, Німеччина, Великобританія, Казахстан, Канада, Австрія, Швеція, Білорусь, Норвегія, Італія, США, Угорщина та Ірландія. У програмі – майже півтисячі подій, серед яких – хореографічний перформанс “Богиня грає у кості” у постановці відомого ізраїльського танцівника Ереза Зоа. Також організатори фестивалю оголосили конкурс плакату для “ГогольFest” – тематика “Мистецтво війни, любові, миру”. Найкращі 20 плакатів презентуватимуть в рамках фестивалю. У перший день фестивалю о 20:00 на головній площі експоцентру відбудеться шоу-відкриття – відео-музична композиція, синтез електронної музики, відеомаппінгу та еквілібристичних елементів у жанрі нового цирку. Сам фестиваль триватиме до 27 вересня.

Нагадаємо, минулорічний “ГогольFest” проходив у Києві з 11 вересня 2014 року. Тоді програма фестивалю на 95% складаася з українського продукту і проходила під девізом “Україна покаже себе світові!”.

5.ua

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати