17 травня міжмузейний квест до Міжнародного дня музеїв

17 травня 2015 року Музей книги і друкарства України, Національний музей українського народного декоративного мистецтва України та Музей театрального, музичного та кіномистецтва України запрошують до міжмузейного квесту, що відбувається лише раз на рік до Міжнародного дня музеїв.

Отже, кожен охочий з 10.00 до 14.00 індивідуально або групою може спробувати розгадати культурний код України.

Під час проведення квесту кожен учасник зможе дізнатися багато цікавого про цінності, що не проминають у часові, які роблять Україну та українців упізнаваними в світі. Символічним також є місце проведення квесту – Києво-Печерська лавра, яка від початку 11 ст. стала осердям подвижництва києво-лаврських ченців та місцем, де розпочалось українське літописання. А 400 років тому тут було започатковано унікальний на свій час проект культурної модернізації, який включав синтез візантійської традиції, барокового світовідчуття й католицького інтелектуального вишколу. Розпочалась ера книгодрукування. Саме тут розташовані три музеї-учасники цього дійства. Під час Міжмузейного Квесту Ви матимете унікальну можливість в один день позмагатися з інтелектуалами і майстрами минулого, які наважилися опинитися віч-на-віч із Невідомим і запрограмувати майбутнє. У вас буде шанс простежити хід їхньої думки і запропонувати свій варіант відповіді на те, якою має бути Україна у наступні десятиліття, а може і століття, які елементи історичного досвіду незамінні для написання нового культурного коду.

Завдання можна отримати в день проведення квесту – в музеях, біля кас. Також завдання будуть розміщені на музейних сайтах і сторінках у соцмережах о 9.00 17 травня, їх слід роздрукувати самостійно.

Цього дня, 17 травня 2015 року для учасників Міжмузейного квесту вхід до музеїв безкоштовний.

Учасники, які безпомилково пройшли квест, братимуть участь у вікторині, щоб вибороти Головні та Заохочувальні призи.

Вікторина розпочнеться о 15.00 в приміщенні Музею книги і друкарства України. Тут само о 15.30 17 травня відбудеться вручення Головних та заохочувальних призів.

Адреси музеїв:

  • Музей книги і друкарства України: вул.Лаврська,9; корпус, 9
  • Національний музей українського народного декоративного мистецтва України: вул. Лаврська,9; корпус, 29
  • Музей театрального, музичного та кіномистецтва України: вул. Лаврська, 9; корпус, 26
Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати