Знайомство із проектом «Вавилон’13»

17 лютого о 18:00 |

17 лютого о 18.00 у виставковому просторі Музею Майдану/Музею Свободи «Творчість Свободи: (р)еволюційна творчість Майдану» відбудеться ближче знайомство із проектом «Вавилон’13» і зустріч із його талановитим оператором та режисером Ярославом Пілунським.

Вавилон’13 (BABYLON’13) – це українська територія короткометражного документального кіно, об’єднання режисерів, операторів і кінематографістів, територія фіксації подій українського громадянського протесту. Ця ініціатива виникла від бажання щось робити, впливати на зміни у країні.

Кінопроект «Вавилон’13» розпочав свою діяльність коротким відео: «Prologue», що було записано на Михайлівській площі 30 листопада 2013-го року. Відтоді було відзнято десятки унікальних відео про людей та історії на Майдані, події Революції Гідності. Відгалуженням проекту є цикл документальних фільмів «Зима, що нас змінила» та «Наша Надія».

З початку бойових дій на сході України у фокус об’єктиву камери Ярослава Пілунського потрапили українські воїни. Сам режисер побував у полоні під час окупації Криму, а сьогодні активно допомагає як волонтер українським бійцям та вимушеним переселенцям.

Під час зустрічі буде презентований творчий проект «Вавилон’13», історія його виникнення, особливості творення відео новел, а також показані окремі відео-роботи.

Не пропустіть можливість особисто зануритися в унікальний проект «Вавилон’13» та поспілкуватися із його активним співтворцем Ярославом Пілунським!

Вхід вільний

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати