Запис на майстер-клас по створенню власного мультфільму

Грудень |

Проект «Завтра-Різдво!» та анімаційна студія «Новаторфільм» пропонують унікальний майстер-клас по створенню власного мультфільму! Разом із професійною командою аніматорів, художників, декораторів, режисерів, а також у компанії із одним надзвичайним вітчизняним гуртом Ви дізнаєтесь все про анімацію, придумаєте цікаву різдвяну історію, створите власними руками героїв до неї та відобразите все це на екрані.

Презентація ж безсумнівно геніальної анімації відбудеться на проекті “Завтра-Різдво!”
Позитивні емоції, ні з чим не порівнюване натхнення та ціла купа вражень чекають на Вас! Зустрічайте Новий Рік та Різдво 2012 із власним мультфільмом, діліться своїми світлими ідеями та теплом!

Яка буде команда?
Майстер-клас відбудеться у 2 групах по 8 осіб, тому кількість місць відповідно обмежена. Крім того, на стадії створення анімації – приєднається один відомий український гурт, що додасть креативних ідей та натхнення учасникам.

Скільки то буде коштувати?
Вартість участі: 400 грн – – для одного дорослого, 700 грн – для двох дорослих, 350 грн – – для студентів (приводь друзів та отримуй 10% знижки за кожного), 300 грн – для дитини віком від 5 до 16 років.

Як можна оплатити участь?
Через координаторів груп в соціальних мережах або безпосередньо у організаторів проекту «Завтра – Різдво!»

Що входить до майстер-класу?
Майстер-клас проходить у три етапи: на початку грудня – інтерактивний семінар про анімацію, 10-11 грудня (по домовленості) -– робота із розробки сценарію та створення героїв, 16 (17) грудня (по домовленості) -– зйомки анімаційного фільму.

Фото-фільм про створення кліпу “Щедрик”

Більше про різдвяний проект: – www.vkontakte.ru/zavtrarizdvo, www.facebook.com/zavtrarizdvoo

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати