ЗАХИСТИМО БАТЬКІВЩИНУ РАЗОМ!

Літо 2014 |

Музей Івана Гончара ініціює проект Мистецької Оборонної Толоки, проводячи на постійній основі благодійні виставки, концерти, вечори, аукціони, ярмарки, видавничі проекти, соціально-патріотичну рекламу, реабілітаційні заходи і піклування пораненими у військових госпіталях, збирання гуманітарної допомоги воїнам і постраждалим.

До Толоки вже долучилися низка державних закладів, громадських організацій і фондів.

До Дня незалежності України 23-24 серпня планується проведення благодійного концерту, ярмарки і аукціону, а також випуск соціально-патріотичної реклами у вигляді мистецьких наліпок-агіток з репродукціями музейної колекції і гаслами, рекламних постерів у метро і банерів на вулицях міст України. Саме цим ми прагнемо поєднати минуле і сучасне, актуалізувати традиційні цінності, які століттями у часи лихоліть формували нашу культурну і національну ідентичність, об’єднували нас як єдиний народ.

Toloka_Yarmarok_Auktsion

Щиросердно просимо Вас долучитися до цієї ініціативи і стати партнером цього життєважливого проекту. Адже, за цим – життя і долі наших співвітчизників, щастя наших дітей, майбутнє нашої держави.

Детальніша інформація – в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара»:
(044) 288-92-68 / (067) 737-5347 / honchar_museum@ukr.net / www.honchar.org.ua

Share Button

Один відгук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати