Захід для родин в Музеї Івана Гончара

17 травня 2014 12:00-14:00 |

17 травня 2014 року з 12:00 до 14:00 запрошуємо в Музей Івана Гончара на захід для родин, на якому відбудеться презентація ІІІ Міжнародної зеленої школи (МЗШ), екологічного конкурсу  для молодих вчених, Міжнародного родинного фестивалю “Як намалювати птаха…” та  науково-природничий квест до Дня науки в Музеї Івана Гончара.

В рамках програми працюватимуть 6 станцій – «біологія», «хімія», «фізика», «астрономія», «фізики та лірики», «Green Science» та мандрівні зелені лабораторії; відбудуться народні ігри та забави (дитяча школа «Орелі» Музею Івана Гончара), традиційні танці (бурса фольклору Валерія Гладунця), майстер-клас з гончарства (художник-кераміст Зоя Предко).

Участь у заході візьмуть учасники МЗШ 2012, 2013, 2014 рр., а також юні та допитливі вчені, учасники конкурсу наукових робіт INTEL,МАН та олімпіад з хімії, біології, астрономії, фізики, історії (не тільки переможці, а й учасники), учні ліцеїв та шкіл м.Києва, с.Ходосівка Києво-Святошинського р-ну, студенти та викладачі університетів, представники Посольства Франції, а також ті, хто плекають наших винахідників – родини та вчителі.

Запрошуємо до участі усіх охочих! Участь у заході є безкоштовною, лише вхідні квитки до Музею Івана Гончара (3 грн – для дітей, 15 грн. – для дорослих).

Захід відбудеться за підтримки Посольства Франції в Україні.

16 травня о 14:00 в агенції “Укрінформ” відбудеться прес-конференція. Деталі на сайті www.ptahy.com.ua

Партнери проекту: «Національна академія «Університет Києво-Могилянська Академія», Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний педагогічний університет ім. Михайла Драгоманова, Київський природничо-науковий ліцей № 145, Русанівський ліцей м. Києва, Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара», Національна інформаційна агенція «Укрінформ», «Радіо ЕРА-FM», «Моя наука».

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати