Ярмарок традиційного мистецтва до Миколая

17-18 грудня 2016 |

Час готувати ПОДАРУНКИ діткам до Миколая та рідним до Різдвяних свят! 17-18 грудня запрошуємо на ярмарок традиційного мистецтва.

Майстри з різних куточків України готують для вас МИСТЕЦЬКІ ВИРОБИ – керамічний посуд до святкового столу, дідухи, “павуки” та іншу різдвяну атрибутику з соломи та різнотрав’я, дитячі іграшки з дерева і глини, пряники “миколайчики”, вишиті сорочки, ткані килими та вовняні ліжники, традиційні головні убори та прикраси.

Цього року під час ярмарку на відвідувачів чекає унікальний подарунок від народних майстрів – понад півсотні РІЗДВЯНИХ ЗІРОК, які змайстровані спеціально до свята. Кожен, хто придбає рукотворний виріб, – скуштує КУТЮ ВІД МАЙСТРА та дізнається традиційний або родинний рецепт обрядової різдвяної страви.

Ярмарок відбуватиметься під супровід Всеукраїнської дитячої різдвяної фестивалії “ОРЕЛІ”. Майстер-класи з колядок та щедрівок, виготовлення витинанок, випікання та розписування пряників “миколайчиків”, розмальовування колядницьких зірок, виготовлення дідухів та “павуків” із соломи, Вертепи, вистава-казка до Святого Миколи, показ дитячої колекції традиційного одягу від майстерні “Аденчик-Баденчик”, різдвяні казки та подарункова література від українських видавництв.

Зустрічаймо РІЗДВО В КРАЩИХ УКРАЇНСЬКИХ ТРАДИЦІЯХ!

Share Button

2 відгуків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати