Виставка плакатів Юрія Нерослика “Україна – понад усе”

24 серпня - 27 вересня 2015 |

24 серпня 2015 року о 14:00 запрошуємо на відкриття Виставки плакатів Юрія Нерослика “УКРАЇНА – ПОНАД УСЕ”.

24 серпня о 14:00 в Національному центрі народної культури “Музей Івана Гончара” спільно з БО “Благодійний фонд учасників бойових дій “Єдність побратимів” відбудеться відкриття виставки плакатів художника та учасника АТО на Сході України Юрія Нерослика “Україна – понад усе”.

Виставка харків’янина Юрія Нерослика, арт-директора Музею плакату в Києві, в Музеї Івана Гончара проходитиме вперше. Символічно, що її відкриття відбудеться в День Незалежності України.

Юрій Нерослик – член Плакатної сотні та боєць 92 окремої механізованої бригади, який побував у найгарячіших точках військових дій, створив цікаву серію патріотичних плакатів, що нараховує вже понад тисячу робіт. Малював плакати для батальйонів “Айдар”, “Миротворець”, “Київщина”.

У створенні плакатів автор використовує різні графічні редактори та притримується єдиного стилю. Сам Юрій називає свої твори методом боротьби зі стресом і зауважує: “Плакат – моя зброя”. Через власне художнє бачення мистець показує, що відбувається на лінії фронту та відображує сподівання всіх українців на перемогу і мир.

Під час відкриття виставки ви зможете почути патріотичні пісні у виконанні гурту “Voc-OUT” (https://www.facebook.com/vocout).

Захід проводиться в рамках Мистецької Оборонної Толоки “Захистимо Батьківщину Разом!”

Виставка триватиме до 27 вересня 2015 року – тож не пропустіть!

Вхід на відкриття виставки – вільний, в інші дні – за вхідним квитком. Вартість квитка: 30 грн – для дорослих, 9 грн – для студентів, школярів, пенсіонерів.

Музей працює щодня з 10:00 до 17:30, окрім понеділка та останнього вівторка місяця.

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати