Виставка “Микола БУДНИК – майстер, художник, поет”

22 червня 2013 |

Відкрита 22 червня 2013 року виставка “Микола БУДНИК – майстер, художник, поет” (до 60-річчя з дня народження), яка відбувалася в рамках фестивалю “Кобзарська Трійця – 2013”, 3 липня ПРИПИНИЛА РОБОТУ З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН. Просимо вибачення у всіх, хто не зміг на неї потрапити! Подаємо тут її віртуальну версію

Ця виставка – зустріч із світлою пам’яттю, яку лишив по собі Микола Петрович БУДНИК [1953 – 2001] – видатний майстер музичних інструментів, художник, поет, зберігач і співотворець українського епосу, багаторічний цехмайстер Київського кобзарського цеху.

Розлетілися по світу Будникові бандури, кобзи, ліри, гусла – лише невеличку частку зроблених ним інструментів пощастило зібрати на цій виставці. Живе дерево з його рук і нині дзвенить піснями й танцями, збираючи довкола себе вдячних слухачів.

Тонкі прозорі акварелі Миколи Будника – художника вражають філософським сприйняттям світу і символічністю мистецьких та світоглядних концепцій. А його поезії, натхнені баченням дива серед сірих буднів і Всесвіту в звичному довкіллі, здавна ставали афоризмами для тих, хто його бачив і знав.

Заходьте побачити й відчути срібні струни, лагідні барви, пісню і слово, що стали сьогодні продовженням українських мистецьких традицій.

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати