Виставка давнього міського вбрання “Мода. Київ. 19-20 ст”

15 вересня - 1 грудня 2016 |

З 15 вересня до 1 грудня 2016 року в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» триватиме виставка “Мода. Київ. 19-20 ст”.

Унікальні експонати належать «Музею історії моди Марини Іванової» – це колекція старовинного жіночого та дитячого одягу, дбайливо зібраного з усіх куточків Європи, реставрованого і збереженого в близькому до ідеального стані.

Одяг людини, будь то бальна, весільна сукня чи діловий костюм, підкреслює статус, добробут, національність і релігійну приналежність. В кожному вбрані з’єдналась майстерність кравця, його кропітка ручна праця, неймовірна терплячість, увага до деталей і унікальна творча думка.

Колекція киянки Марини Іванової є унікальною не лише для України, експонати представляють кілька епох європейської моди 19-20 століть, чимало речей належало відомим історичним постатям. Вишукані сукні, капелюшки, прикраси, парасольки та віяла, дитячі іграшки, ляльки, допоможуть відвідувачам експозиції «пірнути» в минуле костюму й побуту наших бабусь і прабабусь, потрапити зором у світ розкішних балів та феєричних мистецьких вечірок європейських культурних столиць. Усе – завдяки невтомній праці фундатора Музею Марини Іванової, котра вже впродовж багатьох років вивчає історію моди. Відповідальність за зібрані історичні пам’ятки та невичерпний ентузіазм спонукають колекціонерку до пошуку нових способів реставрації та консервації старовинних матеріалів і тканин.

У межах проведення виставки «Мода. Київ. 19 — поч. 20 ст.» відбудеться ряд заходів: лекції, майстер-класи для дітей та пізнавально-освітні екскурсії про історію дитячої моди, які проведе фундатор «Музею історії моди Марини Іванової».

Впродовж вересня щонеділі відбуватимуться авторські екскурсії Марини Іванової з 13 до 16 години. Вхідний квиток – дорослий 60 грн., дитячий 30 грн.

Мандруйте в минуле з «Музеєм історії моди Марини Іванової» та насолодою!

Знімок екрана з 2016-09-13 11:33:39

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати