Виставка малярства Станіслава Брунса “Святий Миколай іде, за собою Різдвяні свята веде!”

19 грудня 2013 - 20 січня 2014 |

19 грудня 2013 року о 17:00 запрошуємо на відкриття виставки малярства Станіслава БРУНСА “Святий Миколай іде, за собою Різдвяні свята веде!” (м. Дніпропетровськ).

До Різдвяних свят Музей Івана Гончара представляє двадцять живописних творів на різдвяно-новорічну тематику самобутнього митця із Дніпропетровська.

Станіслав Карлович Брунс народився у м. Березняки Пермської області 1946 р. Із 9 років навчався в студії образотворчого мистецтва. Після армії – у школі мистецтв при Палаці металургів, при художній студії, одночасно працюючи на металургійному підприємстві.

Серйозно зайнявся образотворчістю у 50 років, продовжуючи кращі традиції школи українського народного малярства.

Першу виставку представив мешканцям мальовничого та величного своєю історією села Космач у 2010 році на міжнародному святі “Великдень у Космачі”. 2012 року експонував свої твори в Галереї народного мистецтва “Світлиця” в Києві. У 2013 році персональна виставка Станіслава Брунса відбулася в Національній спілці майстрів народного мистецтва України, на якій було представлено 39 малярських творів, присвячених звичаям та побуту українського народу, давнім українським храмам, краєвидам рідного краю, а також життю та побуту селян Грузії та Латвії.

Митець багато мандрував Івано-Франківщиною, спілкувався з місцевим населенням, надихався культурною самобутністю та силою мистецьких традицій цього краю. Так виникали нові сюжети живописних картин про життя мешканців Кололмиї та Косова. Саме тут він створив такі твори як “Покрова над Космачем”, “Космацьке весілля”, “Весна у Космачі”, “Йордан у Космачі”, “Передноворічний ярмарок у Космачі”.

Станіслава Брунса цікавить життя горян Гуцульщини, як і життя та побут горян Грузії, куди він час від часу їде на пленер.

Сьогодні художник у активних творчих пошуках, у нього багато цікавих задумів, які намагається втілити у нові полотна та поділитися своїми почуттями із глядачами.

Виставка діятиме з 19 грудня 2013 року до 20 січня 2014 року щодня, окрім понеділка й останнього вівторка місяця, з 10:00 до 17:30.

ВХІД У МУЗЕЙ
для дорослих – 15 грн., для дітей та пенсіонерів – 3 грн.

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати