Виставка «Іван Гончар: Звитяга одного життя»

27 січня - 31 березня 2015 |

27 січня відкрилась виставка «Іван Гончар: Звитяга одного життя», присвячена 104-й річниці від дня народження знаного в Україні та поза її межами українського митця та народознавця.

На виставці можна оглянути планшети, що висвітлюють біографію, основні віхи життя та громадсько-політичну діяльність видатного українця. Відвідувачі зможуть отримати вичерпну інформацію про становлення хатнього музею Івана Макаровича та про створення державного, вже сучасного Центру народної культури «Музей Івана Гончара».

Виставка планшетів, котра впродовж 2011 року мандрувала різними регіонами України, під час 100-літнього ювілею від Дня народження Івана Гончара, доповнена авторськими скульптурами майстра. Серед представлених робіт скульптурні бюсти Леопольда Ященка, Лідії Орел, автопортрет мистця, погруддя Івана Гонти, ескіз-проект пам’ятника Лесі Українці та дрібна пластика: козацькі типажі, бандуристи, лірники.

Оглянути виставку можна до 31 березня за вхідним квитком до музею. Можливе замовлення екскурсії по виставці за попереднім записом. Телефон для запису: 280-52-10

10313844_1000398999989672_1442120369540596523_n «Прийду я з міста в свою рідну хату-музей – і ніби прийду з чужої країни в свою рідну. Вирує Хрещатик, гомонять вулиці і установи сивого Києва чужою, хоч і сусідньою мовою, а моя хата дзвенить рідною мовою, рідною піснею. Скрізь по місту кують брехні проти мого народу, плюють йому в душу, об’їдають його, зневажають його, лицемірять і обпльовують його. А в моїй хаті своя свята правда, палке серце народу, його теплий дух, що огріває наші змучені душі», – пише у своєму щоденнику Іван Макарович Гончар.

Приходьте і Ви до музею та поверніться до своїх витоків!

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати