Виставка Євгена Світличного “Великий Перевіз”

14 вересня – 15 жовтня 2017 |

Музей Івана Гончара у співпраці з Резиденцією Великий Перевіз продовжує презентацію проектів відомих українських художників виставкою малярства Євгена Світличного.

Слово “проект” прозвучало невипадково – до уваги глядачів пропонується цілісне художнє висловлювання, об’єднане провідною ідеєю і підпорядкованою їй формою реалізації. Іншою особливістю цієї виставкової серії є її програмний авторський характер, який підкреслюється присутністю у просторі виставки тексту самого художника. Останній слугує не лише коментарем до створеного ним, а й щоразу вибудовує цей простір формально.

Перебуваючи влітку 2016 року у Великому Перевозі, що на Полтавщині, Євген Світличний створив поліптик, у якому зафіксував свої враження від цього унікального природного і духовного осередку. Згодом, у Харкові, він звернувся до власної історії, пов’язаної з селом Бабаї, що на Харківщині. Діалог, що виник, і став темою виставки, яка отримала назву «Великий Перевіз».

Виставка відбудеться у приміщенні мистецької галереї Національного центру народної культури “Музей Івана Гончара”, що у Києві (Лаврська, 19). Відкриття – 14 вересня (четвер) о 18:00. Виставка діятиме до 15 листопада.

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати