Виставка дитячих робіт «Ангели співають!»

16 грудня 2017 - 31 січня 2018 |

Національний центр народної культури “Музей Івана Гончара”

ЗАПРОШУЄ

16 грудня 

Виставка дитячих робіт

«Ангели співають!»

16 грудня о 13:00 запрошуємо в Національний центр народної культури “Музей Івана Гончара” на відкриття Різдвяної виставки дитячих робіт «Ангели співають!».

В експозиції представлено роботи вихованців Київського Палацу дітей та юнацтва, зокрема, студії декоративного розпису (керівник студії Ольга Шинкаренко) та студії народного плетіння з лози та соломки (керівник студії Зінаїда Лугова). Також на виставці є твори самих викладачів, які понад двадцять років навчають дітей таїні народного рукомесла, знайомлять з творчістю знаних народних майстрів. Адже звернення до традиційних народних ремесел формує у дітей дух національної свідомості, а через творчість і передачу знань і вмінь від майстра до учня продовжується нерозривний зв’язок поколінь.

Ольга Володимирівна Шинкаренко
Керівник студії, лауреат мистецької премії імені Данила Щербаківського, лауреат мистецької премії «Київ» імені Сергія Колоса; нагороджена дипломом міжнародного конкурсу «Золотий мольберт», золотою медаллю у номінації «Видатний педагог».

Ольга Володимирівна більше 20 років працює з дітьми. Вона була учасником багатьох всеукраїнських виставок, також мала три персональні виставки у Києві та Чернігові. Стала переможцем українського конкурсу народної іграшки, учасником фестивалю мистецтв “Слов’янський базар” (м.Вітебськ, Білорусія), дипломантом Всеукраїнського мистецького свята «Українська витинанка» (м.Київ). Окрім розпису, займається витинанкою, аплікацією, батіком, писанкою, шкрябанкою.

Вихованці її студії беруть участь у безлічі фестивалів і конкурсів дитячої творчості. Вони ставали неодноразово призерами та гран-призерами на міжнародних виставках, фестивалях і конкурсах дитячої творчості в Туреччині, Китаї, Угорщині, Болгарії, Македонії. Постійно відкривають для себе нові види та техніки прикладного мистецтва. До таких здобутків можна віднести дипломи за фестивалі «Бітола» (Македонія), у м.Відень, у м.Варна, м.Будапешт.

Зінаїда Іванівна Лугова
Керівник студії, професійний педагог і вчитель, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреат багатьох конкурсів, зокрема, «Народної ляльки», також нагороджена дипломом «Обдаровані діти України».

Зінаїда Лугова впродовж 25 років працює з дітьми. ЇЇ учні стають призерами на міських, всеукраїнських, міжнародних фестивалях та конкурсах. Серед здобутків студійців: отримання диплому на конкурсі «Мелодії Різдва» (НМУНДМ, м.Київ); диплому за І місце на Фестивалі «Солом’яний бичок» (м.Луцьк); диплому та золотої медалі на Фестивалі «Підводні Фантазії» (м.Донецьк). Двоє її учнів є членами Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Зінаїда Лугова як народний майстер брала участь у багатьох виставках, фестивалях, конкурсах. Зокрема, була учасником Фестивалю мистецтв «Слов’янський базар» (м.Вітебськ, Білорусія), фестивалю «Солом’яний диво-птах» (м.Луцьк), конкурсу «Майстерня Діда Мороза» (м.Київ, Музей іграшки), у святі «Вернісаж на Проскурівскій» (м.Хмельницький).

Ласкаво запрошуємо дітей та дорослих на Різдвяну виставку щирих дитячих робіт!

Вхід на відкриття виставки вільний.
Виставка діятиме до 31 січня 2018 року.

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати