Виставка дитячого живопису

19 травня - 5 червня 2011 |

З 19 травня по 5 червня 2011 року в Музеї Івана Гончара триватиме виставка живопису з Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка» під назвою «Райдуга на склі».

Виставка, яка відкривається в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара», висвітлює творчий доробок гуртківців комунального позашкільного навчального закладу Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка» при підтримці Головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Дніпропетровщина – земля багата талановитими людьми та споконвічними традиціями народного мистецтва різноманітних жанрів. Дуже цікавими є твори народних малярів, які й досі збереглися по селах області та являють собою неоціненний скарб народного світосприйняття, мудрості та любові до рідного краю та його людей. Це дорогоцінна спадщина для дітей, бо твори ті близькі їм за стилістикою та свіжістю сприйняття життя.

На виставці «Райдуга на склі» експонуються роботи з різноманітною тематикою: славетні подвиги українського козацтва; мирне буття; казкові світи та мальовничі куточки рідного краю. Педагоги Довгялло Н.П., Кольцова С.М. та Малійська С.В. ознайомили своїх вихованців з традиціями українського наївного мистецтва, що дало змогу дітям органічно зобразити поетичні образи українського фольклору.

Оперуючи зручними локальними фарбами, діти створюють насичені яскравою декоративністю образи, які зачаровують безпосередністю почуття та святковою красою.

Керівникам вдається розвивати дитячу фантазію, спрямовувати її на збагачення пластичного висвітлення теми, поліпшення усіх тонкощів цієї своєрідної техніки.

На виставку відібрано 104 роботи, створених 54 студійцями віком від 7 до 19 років.

Виставка триватиме до 5 червня.

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати