Виставка-дарунок: колекція українських старожитностей від родини Богдана Гориня

7 - 16 серпня 2015 |

7 серпня 2015 року о 16:00 запрошуємо всіх охочих до Національного центру народної культури “Музей Івана Гончара” на відкриття виставки-дарунка збірки українських старожитностей від родини Богдана Гориня.

Горинь Богдан Миколайович – український політичний та громадський діяч, народний депутат України 1-го та 2-го скликань, журналіст, мистецтвознавець, політолог, колишній дисидент. На відкритті виставки ви зможете ознайомитися з життєвим та творчим шляхом збирача, а також з історією експонатів виставки.

У збірці представлені унікальні різьблені хрести, свічники-трійці, гончарні вироби – мальовані миски, глечики, кахлі, вази; вироби зі скла, гуцульські тобівки та ін. – роботи народних майстрів Львівщини, Косівщини, Коломиї та Закарпаття 2-ї половини 19-го – 20-го століть.

Ці українські старожитності – загалом 65 одиниць – будуть урочисто передані до колекції Музею Івана Гончара самим збирачем, Богданом Горинем.

Виставка триватиме до 16 серпня.

Вхід на відкриття вільний, в інші дні – за вхідним квитком. Вартість квитка: 30 грн – для дорослих, 9 грн – для студентів, школярів, пенсіонерів. Музей працює щодня, з 10:00 до 17:30, окрім понеділка та останнього вівторка місяця.

Share Button

Один відгук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати