Всеукраїнський дитячий фольклорний фестиваль «ОРЕЛІ»

12 May 2011 о 18:00 |

12 травня 2011 року о 15:00 запрошуємо до НЦНК “Музей Івана Гончара” на Всеукраїнський дитячий фольклорний фестиваль «ОРЕЛІ» та нагородження переможців Всеукраїнського родинного конкурсу великодньої атрибутики «Ой нумо, нумо, заплетемо шума».

Щорічний Всеукраїнський дитячий фольклорний фестиваль «ОРЕЛІ» завершує Великодній цикл свят нагородженням переможців Всеукраїнського родинного конкурсу великодньої атрибутики «Ой нумо, нумо, заплетемо шума». Більше 100 робіт (писанок та витинанок) з різних регіонів України взяли участь у цьогорічному конкурсі. Діти, віком від 5-ти років до 16 років спільно з батьками взяли участь у конкурсі-виставці, що триває з 20 квітня до 18 травня в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара». Київська, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська та Луганська область проявили найбільш активну участь у конкурсі. В роботах відображено регіональний колорит та місцеві традиції писанкарства різних частин України.

У програмі:

15.00 –16.30 – Майстер-класи від майстрів народної творчості (витинанка, випікання жайворонків, розписування писанок, лялька-мотанка, соломоплетіння, розписування дерев’яних іграшок)

16.30 – 17.30 – Нагородження переможців Всеукраїнського родинного конкурсу великодньої атрибутики «Ой нумо, нумо, заплетемо шума»

17.30 – 18.00 – Виступи дитячих фольклорних гуртів (Веснянки, заклички, великодні забави, ігри)

Організатори висловлюють щиру вдячність за підтримку Фестивалю:

Видавництву «РОДОВІД»
Дитячому журналу «МАЛЯТКО»
ТМ «КИЇВСЬКИЙ ПРЯНИК»
Мережа магазинів ІНТЕРТОП

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати