Вокально-інструментальний фольк-проект Сусанни Карпенко “Візерунчасті пісні”

25 жовтня 2013 о 19:00 |

25 жовтня о 19:00 запрошуємо до Музею Івана Гончара на вокально-інструментальний фольк-проект Сусанни Карпенко “Візерунчасті пісні”. Цього разу ще більше вокальних експериментів та за участі глядачів!

Добре відомий проект «Візерунчасті пісні» запрошує глядачів до нових вокальних експериментів та дає можливість знову зануритись у безмежні глибини народної музичної архаїки. Сполучення старовинних орнаментальних вокальних технік та розмаїті тембри традиційних українських духових інструментів, наспіви з Рівненського та Житомирського Полісся, Карпат, які вирізняються характерним для цих теренів давнім способом орнаментування мелодії створюють милуюче та медитативне музичне плетиво, що дає можливість гармонізуватись із собою та світом.

«Візерунчасті пісні» – відкритий творчий простір. Цього разу для сміливих глядачів виконавці підготували особливий дарунок. Під час концерту усі охочі зможуть взяти участь у візерунчасто-співочому експерименті, помузикувати разом з досвідченими співаками, відчути себе частиною космічного звукового простору.

Виконавці пропонують разом поринути у світ справжнього традиційного звучання і спробувати за допомогою широкої палітри фарб власних голосів та інструментів створити яскравий музичний орнамент.

«Візерунчасті пісні» – сольний проект двох талановитих і самобутніх творчих особистостей Сусанни КАРПЕНКО (керівника фольклорного ансамблю «Божичі», дитячого гурту «Райгородок») та Максима БЕРЕЖНЮКА (учасника фольклорного гурту «Кросна» та сучасних фолк гуртів «Веселі Вуйки» і «Камо Грядеши»). Цього разу співтворцем дійства стане Михайло КАЧАЛОВ (ансамбль стародавньої музики «Хорея Козацька»).

ВХІД – 45 грн.

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати