Відкриття шостого сезону дитячого національного конкурсу «Я козацького роду»

10 жовтня 2015 |

10 жовтня 2015 року о 12:00 в мистецькій галереї музею Івана Гончара відбудеться відкриття шостого сезону дитячого національного конкурсу «Я КОЗАЦЬКОГО РОДУ», тема якого: «КОЗАЦЬКА ЛИСТІВКА ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО ВОЇНА».

Мета конкурсу – сприяти вихованню у дітей патріотизму, зацікавлення козацькою добою, пізнання та захоплення національними героями через малюнок чи аплікацію – як спосіб самовираження. А також підтримати юних художників-дизайнерів, допомогти їм повірити у себе. Зібрати якнайбільше дитячих Козацьких Листівок. Усі Козацькі Листівки передати українським воїнам як символ віри у їхню незламність і силу козацького духу.

Завдання конкурсу – підняти рівень свідомості молодого покоління через розкриття його творчого потенціалу, спрямованого на осмислення козацької спадщини. Ненав’язливо та цікаво сприяти формуванню у молоді засад історичної пам’яті та залучати до творчої роботи з питань українського козацтва.

У програмі заходу:

12:00 Зустріч гостей козацькими джурами, присутні діти упродовж години малюють Козацькі Листівки, які одразу ж передаємо нашим воїнам до Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни.
12:15 Співає заслужений артист України, кобзар Тарас Силенко;
12:20 Презентація конкурсу за участі молодшого лейтенанта ЗСУ, викладача з Мистецтва бою «Гопак» Тараса Лемешка та старшини Дитячого табору «Козацька фортеця» Володимира Шерстюка.
12:25 феєричний виступ з козацькою зброєю від «Арт-шоу «Гопак»;
12:30 Привітальне слово від членів журі: художників Петра Гончара, Миколи Стратілата, Костя Лавра, Анатолія Буртового, Івана Гупіка, Наталі Полтавець, Олександра Продана, Олега Гапона, музиканта і поета Романа Коляди, лідера гурту «Тінь Сонця»
Сергія Василюка, а також друзів та партнерів конкурсу.
12:40 Музичний подарунок від лідера гурту «Тінь Сонця» Сергія Василюка
12:45 Акція «Підпиши Козацьку Листівку» (усі присутні зможуть написати побажання для наших захисників на великій Козацькій Листівці);
13:00 Першу коробку з Козацькими Листівками, створеними дітьми та підписану гостями велику Козацьку Листівку передаємо для українських воїнів – як привітання до Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни;
13:05 Частування гостей свята справжнім козацьким кулішем та іншою смакотою;
13:15 Козацька Забава для дітей та гостей свята.

Акредитація журналістів:
за тел. (067) 447 16 85, (050) 410 79 32, (044) 229-47-73 та за ел.адресою: tabir@hopak.kiev.ua

logo

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати