Вечір, присвячений Пам’яті жертв голодоморів в Україні

22 листопада 2014 о 17:00 |

22 листопада 2014 о 17:00 запрошуємо в Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» на вечір, присвячений Пам’яті жертв голодоморів в Україні.

Трагедії українського селянства 20-30-х рр кобзарі могли оспівати у своїх думах, проте масовий розстріл кобзарства, здається, став завершальною фазою нищення українського народу та його духовності. 1933 року водночас з фізичним винищенням українців голодомором, совіти окремо взялися до винищення носіїв народної пам’яті, які співали про визвольні змагання українців, про шляхетних національних героїв, воскрешали історичну пам’ять та непереможний дух українського народу. Сьогодні вони, духовні провідники, кобзарі та лірники, продовжують пробуджувати безпам’ятних, розказувати правду про тоталітарне минуле українського народу.

Кобзарі та лірники Михайло Хай, Юрко Авдєєв, Едуард Драч, Сергій Волченко, Микола Товкайло, гурт “Роксоланія” співатимуть псальми та канти в ім’я світлої пам’яті про мільйони жертв голодоморів та репресій в Україні. Спогади, документи та молитви в пам’ять про мільйони невинно убієнних. З каяттям, скорботою і світлою вірою.

НАРОДНИЙ РЕКВІЄМ
Запали свічку, спечи хлібину, помолись

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати