US Orchestra. Презентація альбому та фотовиставки

17 листопада 2019 18:00 |

Гурт US Orchestra презентує свій другий альбом* під назвою «Smoke on the mustache»

До нового альбому увійшла винятково інструментальна танцювальна музика, записана від трьох музикантів з Диканьки: братів-скрипалів Павла та Михайла Чередників і бубніста Романа Дядюри. Всі троє народились наприкінці 19 століття, а в їхньому репертуарі є танці, яким 200-300 років.

Музиканти з US Orchestra не намагаються зробити аранжування чи припасувати новий інструмент – грають її так, як грали в Диканьці сто років тому: на дві скрипки й бубон. Грають настільки правдиво, наскільки дозволяє їм їхній досвід та любов до цієї музики.

*Кожен примірник альбому, виготовлено у формі листівки з персональним qr-кодом, за яким можна завантажити альбом на свій гаджет або прослухати онлайн. Такий формат передбачає екологічність та зручність прослуховування в онлайн-епоху. 

Одночасно з презентацією нового альбому відбудеться відкриття фотовиставки «Брати Чередники».

Ідея фотовиставки виникла 8 вересня 2019 під час експедиції музикантів гурту US Orchestra у Диканьку — коли вони знайшли фотографії, «уявний образ музикантів Чередників» зазнав змін. Ця фотовиставка – спроба зняти романтизовані ярлики, якими часто обвішують «етнографічних» музикантів, уявляючи їх архаїчними людьми, і показати зворотний бік їхнього буденного життя — на велосипеді, за столом, з дружиною, дітьми й онуками, біля вуликів чи просто під час домашнього музикування в садку із братом.

На виставці буде представлено чотири десятки відібраних фотографій з родинного альбому онуки Павла Чередника – Валентини Жидковської. Фотоальбом складається зі знімків, які зробив родич сім’ї Павла Чередника — місцевий фотограф-аматор Юрій Дейнека, а також фотографій невідомих фотографів-аматорів Диканьки. 

Виставку доповнять архівна хроніка 1952-го року з братами Чередниками та Романом Дядюрою, фото та статті з Диканської преси різних років, а також архівні аудіозаписи їхньої гри.

Завершимо вечір танцями під живу музику з Диканьки від US Orchestra. Кожен хто купить квиток, отримає листівку з фотографією з виставки «Брати Чередники» у подарунок.

17 листопада | 18:00
Музей Івана Гончара | вул. Лаврська 19

Квитки онлайн >>> https://us-orchestra.ticketforevent.com/

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати