Тренінг Світлани Куц (Київ) «Стратегія самодостатності музею»

29 жовтня 2013 11:00-17:00 |

29 жовтня 2013 року з 11:00 до 17:00 в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» (м. Київ, вул. Лаврська, 19) відбудеться тренінг Світлани Куц (Київ) «Стратегія самодостатності музею».

Стратегія залучення коштів базується на поєднанні бачення майбутнього, цінності та вмілої імплементації плану залучення коштів.

На тренінгу увага буде сконцентрована на фандрайзингу як стратегії успішного розвитку музею та забезпечення його фінансової життєздатності. Проаналізуємо тренди у фінансуванні музеїв, спробуємо зрозуміти мотивації доброчинства. Розглянемо механізми збільшення донорських коштів та пожертвувань, зокрема завдяки аналізові активів та ресурсів, які може надати музейна установа для потенційних добродійників. Торкнемося основ написання проектних пропозицій та правил ведення фандрейзингових перемовин. Проаналізуємо кейси успішних фандрейзингових програм.

Учасники тренінгу розвинуть навички пошуку та розвитку відносин з донорами, забезпечення довготривалої ресурсної та фінансової бази. Креативні підходи, інноваційні методи та ефективна комунікація будуть висвітлені через приклади діяльності успішних організацій. Музейні працівники зможуть самостійно визначити шляхи до сталого майбутнього своїх установ.

Фанд-райзинг [fund–raising] – залучення ресурсів, дослівно – вирощування фондів.

Світлана Куц – консультант, тренер, директор Інституту професійного фандрайзингу, директор українського представництва International Fundraising Consultancy (Лондон, Мілан, Оттава, Амстердам, Київ, Цюрих, Нью-Йорк), член Ради директорів Європейської фандрайзингової асоціації.

Працює у сфері розвитку потенціалу неприбуткового сектору з 1994 року. Має вищу лінгвістичну освіту, закінчила аспірантуру Нью-Йоркського університету (США) за темою «Філантропія та громадянське суспільство». Навчалася на курсах післядипломної освіти провідних навчальних інституцій США, Великобританії, ЄС, Польщі, Росії та України. Автор численних публікацій на тему організаційної стійкості НПО за кордоном та Україні. Автор навчальних курсів і консультант у сфері стратегічного планування, фандрайзингу, проектного менеджменту, соціального маркетингу й адвокасі.

Ініціатор та організатор щорічного Міжнародного семінару з фандрайзингу і сертифікованого Європейською фандрайзинговою асоціацією курсу навчання професійних фандрайзерів. Провела понад 500 тренінгів і консультацій з організаційного розвитку для аудиторій різного рівня різних країн.

На міжнародному рівні брала участь у розробці «Міжнародних принципів етичної діяльності фандрайзерів».

Тренінг відбудеться в рамках проекту Музею Івана Гончара «Актуальний Музей: стратегія динамічного розвитку» (проект «Динамічний музей» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України»).

Оскільки кількість учасників обмежена, вхід за попередньою реєстрацією і письмовим підтвердженням участі:

(044) 360-90-77, 288-92-68
honchar_museum@ukr.net

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати