Тренінг «Голос і Ритм»

23 квітня 2017 |

23 квітня Музей Івана Гончара запрошує на тренінг «Голос і ритм» від керівника фольклорного гурту «Божичі» Іллі Фетисова.

Тренінг «Голос і ритм» розрахований на широке коло осіб, зацікавлених у позитивних змінах у володінні своїм голосом – співаків, акторів, дикторів, вчителів, священиків, керівників вокальних та хорових колективів, тощо.

На тренінгу Ви зможете опанувати вміння не втомлювати свій голос, видобувати гучний звук мінімізуючи тиск на голосові зв’язки, опанувати навички легкості та летючості звуку, навчитеся керувати диханням та використовувати дихання як засіб організації музики. Всі вправи скеровані на активізацію звучання грудного резонатора.

На цьому тренінгу Ви навчитеся контролювати та регулювати вдих та видих повітря, розслабляти голосові зв’язки та м’язи обличчя, зможете опанувати вміння співати грудним звуком і видобувати гучний звук при мінімізації участі голосових зв’язок, здобудете навики легкості звуку, навчитеся використовувати дихання як засіб організації поетичної рими та музики, а також спробуєте організовувати ритмічний простір «живої» музики.

Тренінг розроблений на основі наукової інформації та досвіду, отриманого під час проведених музичних експериментів. Ви дізнаєтеся про основи організації «живого» ритму, навчитеся встановлювати зв’язок між диханням та «живим» ритмом, пізнаєте та опануєте прояви «живого» ритму на прикладі танцювальних рухів гопака та музики епохи Відродження.
Заняття побудовані на технічних вправах і не передбачають вивчення будь-якого музичного/пісенного матеріалу. В залежності від складу учасників акцент може бути зміщено на різні аспекти роботи з голосом і ритмом.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/MHWkFm
Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/194823721033503

Кількість учасників в одній групі – 6 осіб.
Тривалість заняття – 3 год. (11:00 – 14:00)
Вартість з особи за один тренінг – 250 грн.

Тренер: Ілля Фетисов
vamdf@yahoo.com
+38(093) 642 62 15

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати