Тренінг “Формуючи майбутнє: голоси відвідувачів у музеях”

23 вересня 2014 10:00-17:00 |

23 вересня 2014 року з 10:00 до 17:00 запрошуємо в Музей Івана Гончара на треніг “Формуючи майбутнє: голоси відвідувачів у музеях” в межах проекту «Актуальний Музей: стратегія динамічного розвитку» («Динамічний музей» Фонду «Розвиток України») та проекту «Голоси відвідувачів у музеях» (за підтримки Посольства США в Україні).

Ви зацікавлені дізнатися як ваш музей може краще комунікувати з відвідувачами і громадами? Прагнете розширити і покращити донесення історій? Мрієте впровадити і розвивати інтерактивні елементи в експозиціях? Намагаєтеся перетворити музей на місце активного спілкування і дієвого залучення? Усвідомлюєте потребу вашого музею бути актуальним і охоплювати поточні події у своїх програмах і виставках?

Якщо ви шукаєте відповіді на будь-яке з цих запитань, то тренінг «Голоси відвідувачів» – саме для Вас! Американські й українські колеги-музейники Лінда Норріс, Трісіа Едвардс, Ігор Пошивайло, Євген Червоний і Тетяна Кочубинська проведуть жвавий інтерактивний семінар, який допоможе учасникам набути теоретичні перспективи, практичні інструменти і підтримку колег у застосуванні голосів відвідувачів для якісних змін музеїв.

На воркшопі учасники розглянуть різні теорії навчання у музеях; плануватимуть front-end і formative евалуації; створюватимуть прототипи простих і доступних інтерактивних елементів експозицій; говоритимуть про балансування «кураторського авторитету» і потреб відвідувачів… Зустріч передбачає достатньо часу для спілкування і взаємодії, тож учасники заохочуються до запитань, порушення проблем і фахової активності.

Назагал у вересні–жовтні 2014 року буде проведено серію тренінігів у різних регіонах України: Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» (23 вересня), Львівському музеї історії релігії (25 вересня), Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й.Кобринського (30 вересня), Чернігівському обласному художньому музеї імені Г.Галагана (2 жовтня), Музеї археології та етнографії Слобідської України Харківського національного університету імені В.Каразіна (7 жовтня), Миколаївському обласному краєзнавчому музеї (9 жовтня).

Участь у тренінгу – безкоштовна, але необхідна попередня завчасна реєстрація для формування групи. Відібрані учасники мають заповнити дотренінгову оцінювальну анкету для того, щоб організатори заходу могли адаптувати його до потреб кожного регіону.

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ до 19.09.2014: honchar_museum @ukr.net.

При реєстрації просимо вказати місце роботи, посаду, контактний телефон та електронну пошту. Дякуємо!

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати