Фестиваль сучасного молодіжного мистецтва THAT’S WASSUP

23 травня 2018 |

З 18 по 27 травня в Києві відбувся третій міжнародний фестиваль мистецтва Kyiv Art Week. Захід поширився на десяток музеїв і просторів, де були представлені експозиції і проекти знакових зарубіжних і українських митців.

Зокрема 23 травня у Національному центрі народної культури «Музеї Івана Гончара» (вул Лаврська, 19) розпочався захід сучасного молодіжного мистецтва THAT’S WASSUP.

Започаткований у 2017 році, THAT’S WASSUP пройде вчетверте та перетворить простір музею на творчий кластер київської молоді. Характерною рисою кураторського відбору робіт на фестиваль є так званий «диссоціатив» – мистецтво, що не викликає класичного ряду асоціацій, дає простір уяві і змушує подивитися на звичні речі під новим ракурсом.

На заході у рамках Kyiv Art Week будуть представлені аналогові та цифрові роботи більш ніж 20 молодих художників. Картини, скульптури, анімації, перформанси та мистецтво у віртуальній реальності будуть доступні для огляду починаючи з 23 травня 12:00.

На вихідних 2-3 червня з 12:00 розпочнеться серія активних заходів THAT’S WASSUP у форматі фестивалю молодіжної культури.

У дворі Музею будуть розташовані фудкорти, кав’ярня та чайна. Тут знаходиться зона відпочинку та спілкування – шахи, кулінарні майстер-класи, чайні церемонії під музичний супровід від експериментальних діджеїв.

На вихідних у спеціально відведеній кімнаті в умовах безпечного нанесення працюватимуть тату-майстри.

Окремою активністю стане гра Exchange (Обмін). У відведеному місці бажаючі можуть власноруч створити картину, забрати її з собою або розіграти між іншими учасниками шляхом жеребкування.

У суботу внутрішній двір стане площадкою для змагань скейтерів, у неділю – ролерів.

Протягом вихідних відбуватимуться джем-сесії, малювання з натури, перегляд фільмів, спонтанне створення арт-робіт та колаборацій.

Місія THAT’S WASSUP:
– відкрити молоді талановиті імена з різних жанрів, стилів і напрямків сучасного мистецтва
– показати, чим дихає нове покоління поза інституцій і нудних рамок
– створити майданчик, де художники об’єднаються заради спільної справи і нового формату дозвілля.

Влітку 2017 року THAT’S WASSUP відвідало близько 4000 чоловік. Велика частина аудиторії – представники поколінь «міленіалів», майбутнє країни і підростаючі лідери думок, конструктивно налаштовані молоді люди, готові створювати і підтримувати позитивні зміни у суспільстві.

Kyiv Art Week проводиться з ініціативи українських культурних інституцій та діячів за підтримки Київської міської державної адміністрації. Захід покликаний підвищити інтерес українців до мистецтва, а представників світової художньої сцени – до Києва як до європейського культурного бренду. Щорічно організатори виділяють одну з найбільш актуальних для міста тем, якій присвячують ряд активностей, кінопоказів, лекцій та дискусій.

За новинами та інформацією про художників можна стежити на сторінках

THAT’S WASSUP
http://thatswassup.org/
https://www.facebook.com/thatswasssup/
https://www.instagram.com/thatswassupfest/

Музей Івана Гончара
https://old.honchar.org.ua
https://www.facebook.com/honchar.museum
Відкрито для відвідування:
Вівторок – неділя
10:00 – 17:30

Для журналістів:
Фотогалерея That’s Wassup 2017
Лого That’s Wassup

Акредитація ЗМІ:
Ольга Семенець
semenetsola@gmail.com

c 22 мая выставка в рамках Kyiv Art Week 2-3 июня движ That's Wassup залетай!

Opublikowany przez That's Wassup Piątek, 18 maja 2018

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати