Театральне дійство “Співзвуччя / Consonance”

18 вересня о 19:30 |

18 вересня 2012 року о 19:30 НЦНК „Музей Івана Гончара” і MAPA.UA (Moving Academy of Performing Arts ) запрошують на концертно-театральне дійство “Співзвуччя / Consonance”.

НЦНК „Музей Івана Гончара” розпочинає роботу над проектом „Паралелі”, який ставить за мету одночасно оберігати культурні, історичні, мистецькі здобутки українців і показувати шляхи їх подальшої долі, сприяти їх поступу. Наше завдання – скоординувати різні культурні рухи, провести паралелі і навіть зіштовхнути їх в певних точках, продуктивно заповнити деякі ментальні лакуни, які перешкоджають діалогу мистецтва і глядача.

Умовна схема сучасної культурної ситуації пронизана різноманітними паралелями, перехрестями, нашаруваннями. Тому місія сучасного музею сьогодні не лише зберігати і репрезентувати культурні і духовні надбання українців, важливо, щоб спосіб і завдання цієї репрезентації співпадали з просторовим і історичним контекстом, в якому відбувається реалізація цього почесного завдання.

Дійство “Співзвуччя” – це спроба його творців поєднати хореографію, вокал, візуальні ефекти та музику в єдиний мистецький твір.

У цьому дійстві немає наперед заданих сюжетів чи тем. Всі теми і сюжети – це особисті реакції учасників на “тут і зараз”, їх миттєві імпульси.

„Співзвуччя” – це подія, що розвиватиметься в реальному часі. Це дійство не кероване логікою і не оформлене в чітку структуру, а є спробою учасників проекту максимально глибокого зануритись у власні емоції.

Проте, метою такого занурення є не усамітнення у своїх переживаннях, а спільне з глядачем проживання моменту у всіх його емоційних відтінках.

Власне, лише за умови такого спільного проживання СПІВЗВУЧЧЯ і є можливим.

Учасники Проекту:

Музика – Антон Байбаков.
Олександра Морозова – клавіші.
Голос – Ярина Гаврилець, Євенія Акс.
Відеоарт Марина Дикуха – арт-директор, Юрій Речинський – режисер.
Стефан – оператор.
Перформери – Ліна Романуха, Оксана Казьміна.
Куратор – Валерія Карпань (тел. 063-036-61-91).

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати