Свято КОЛОДІЯ (благодійна складчина та останні зимові вечорниці)

24 лютого 2017 18:00-20:00 |

24 лютого 2017 року з 18:00 до 20:00 запрошуємо до Національного центру народної культури “Музей Івана Гончара” свято КОЛОДІЯ (благодійна складчина та останні зимові вечорниці).

На останньому тижні перед Великим постом українці пишно і весело святкують Колодія. Це свято є останнім зимовим гулянням і розпочинає весняний цикл календарних традиційних свят українців. Незаміжніх карають “колодками”, здійснюють ритуальні обходи від хати до хати та взаємні гостини з обрядовими ставами, відбуваються вуличні зимові забави, поминають померлих та здійснюють обряд прощення. Свято багате на жарти, веселі витівки, яким у давнину приписувалася життєдайна сила помножувати все живе.

Традиційні пісні й танці, обрядові страви та обрядові дії чекають на учасників Свята Колодія в Музеї Івана Гончара. У програмі: святкові обряди, танці, ігри, виступи музикантів і поетів, приготування та частування кулішем, ліплення вареників та приготування млинців. Серед учасників дійства кобзар Тарас Силенко та дитячий гурт “Орелі”.

Модератор вечорниць: фольклорист Володимир Яремчук

Запрошуємо на свято усіх охочих долучитись до традиційних святкувань і до складчини з метою допомоги нашим військовим на сході України.

Організатори:
– Творчий Сектор
– НЦНК “Музей Івана Гончара”
– Молодіжне Крило Народного РУХУ України

Куратор :
Мальва Кржановська (093) 530 95 46

Вхід: Благодійні пожертви для українського війська

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати