СТУДІЯ «ЕТНОПСИХОЛОГІЯ — УСВІДОМ СЕБЕ УКРАЇНЦЕМ»

27 лютого 2016 об 11:00 |

27 лютого об 11.00 в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» відбудеться перша лекція студії «Етнопсихологія — усвідом себе українцем».

Віктор Фіалковський, ініціатор студії, етнопсихолог, дослідник дохристиянської культури та звичаїв України, розповідає про важливість просвітницьких заходів: «Існування української держави неможливе без знання та розуміння етнопсихологічних, етнокультурних та етносоціальних процесів, які відбуваються в сучасному суспільстві. Тому вивчення «Етнопсихології» є важливою складовою буття української нації.»

Метою даної студії є формування у відвідувачів ґрунтовних знань про основні характеристики етносу, національний характер, етнічну самосвідомість та національну свідомість, національну ідентифікацію, види етнічних конфліктів та шляхи їх подолання, доведення важливості та потрібності побудови української держави на етнокультурних принципах.

Предметом курсу є етнокультурні особливості психічного складу і поведінки людей, що визначаються їх національною належністю або етнічною спільністю, а також традиціями та звичаями, які формувалися історично.

Запрошуються всі бажаючі.

Вхід вільний.

Share Button

Один відгук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати