Шевченківські читання з нагоди 199-ї річниці від дня народження Т.Шевченка

9 березня 2013 о 19:00 |

9 березня 2013 року о 19:00 запрошуємо в Музей Івана Гончара на Шевченківські читання з нагоди 199-ї річниці від дня народження Тараса ШЕВЧЕНКА.

І нема тому почину, і краю немає…

Чим далі відходить від нас час одного з ключових історичних моментів у житті українського народу і в міру того, як віддаляється епоха, що народила безсмертного генія, для кожного з нас проявляються глибини його творчості та великої правди, що голосно бринить у наших душах сьогодні і резонує з кожним днем сучасної історії. З одного боку – у кожного свій шлях до пізнання Шевченка, його розуміння та осмислення, з іншого – Він є неосяжним, але визначальним культурним явищем, що робить нас нацією.

Українська інтелігенція збереться 9 березня в Музеї Івана Гончара на щорічні Шевченківські читання. Серед запрошених – співаки, письменники, журналісти, політики. Антоніна МАТВІЄНКО, Галина та Леся ТЕЛЬНЮК, Сашко ЯРМОЛА, Марія БУРМАКА, Олесь САНІН, Олександр БРИГИНЕЦЬ, Тарас КОМПАНІЧЕНКО та гурт «ХОРЕЯ КОЗАЦЬКА» співатимуть та читатимуть поезію Шевченка. У програмі вечора прозвучать народні пісні на слова Шевченка, твори Олега Киви, Миколи Лисенка та інших українських композиторів.

Вхід вільний

Share Button

Один відгук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати