Концерт-майстер-клас “Сергій Охрімчук. Скрипка +”

5 грудня 2018 19:00 |

5 грудня в НЦНК “Музей Івана Гончара” відбудеться концерт-майстер-клас “Сергій Охрімчук. Скрипка +”.

Хорея Козацька, Океан Ельзи, Katya Chilly, Олег Скрипка, Млада, Руслана, Red Cardell (Франція), Dimitri Naiditch (Франція), PoliКарп, Варйон, Олексій Кабанов – це лише частина проектів, в яких грає маестро Сергій Охрімчук.

В його житті було все: від фольклору до джазу та електро. Він однаково геніальний та віртуозний у кожному жанрі.

Він, український скрипаль-віртуоз, який серед сучасник музикантів є одним з найбільш мультижанрових виконавців. Вже більше 30 років вивчає та виконує етнічну скрипкову музику різних країн, експериментує з поєднанням багатьох музичних жанрів. Маючи класичну скрипкову консерваторську освіту, самостійно опанував різні народні регіональні стилі гри на скрипці. Працює з багатьма відомими українськими та зарубіжними виконавцями.

«Людей не примусиш слухати аутентику. Аутентику треба любити» – переконаний скрипаль. Своєю любов’ю Сергій Охрмічук поділитися з нами 5 грудня у Музеї Івана Гончара.

Це буде не концерт, це буде значно більше. Сергій хоче спробувати розказати словами про те, як він створює і живе музикою. Ви почуєте різну традиційну музика, яка через імпровізацію переливається у джаз і стає вічністю. Він із скрипкою стає одним цілим.
Маестро на вечір запрошує друзів-музикантів, які будуть грати разом з ним.

Вартість квитка – 200 грн.

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати