Семінар з музейного менеджменту “Розширення кола відвідувачів музеїв”

1 березня 2012 11:00-16:00 |

1 березня 2012 року запрошуємо в Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» на семінар з музейного менеджменту “Розширення кола відвідувачів музеїв”. Спікер – Лія Віттінгем (Лондон, Велика Британія).

An Introduction to Audience Development for Museums 

Ми всі відчуваємо економічну кризу, стаємо свідками скорочення державного фінансування культури. Для відповіді на ці глобальні виклики музеї мають дієвий інструмент – їхніх відвідувачів. Поглиблюючи знання про наших відвідувачів і налагоджуючи тривалі відносини з ними, можна вибудовувати потужну платформу для захисту і розвитку музеїв, створювати інтерактивні програми і віднаходити альтернативні джерела фінансування.

Семінар ознайомить учасників з поняттям «розвиток аудиторії» (audience development) та проаналізує існуючі концепти цієї сфери, що допоможуть музейним фахівцям налагодити відносини із своїми відвідувачами вдома і закордоном. Практичне заняття дасть розуміння шляхів, якими музеї можуть провести аналіз своїх відвідувачів і стратегічне планування.
«Кеттл Партнершіп» (Kettle Partnership) – британська громадська компанія, яка допомагає мистецьким і культурним організаціям шляхом проведення досліджень, випрацювання стратегій і нового мислення, застосування на практиці знань і досвіду, розвитку міжнародного співробітництва (детальніше – www.kettlepartnership.com).

«Кеттл Партнершіп» працює з Музеєм Івана Гончара над проектом у сфері культурної спадщини «Від дому до дому: ландшафти пам’яті» (Home to Home: Landscapes of Memory) у межах програми обміну менеджерів культури «Тандем: Україна – Молдова – ЄС».

Лія Віттінгем, директор «Кеттл Партнершіп», має досвід роботи в органах державної влади, громадських організаціях, і як волонтер, у культурному секторі. Донедавна вона працювала в Британському кінематографічному інституті над масштабним проектом громадського залучення до кінематографічної спадщини. Нині Лія разом із Культурною групою «Виставковий шлях», що базується в Природничому музеї в Лондоні, працює над проектом «Суперсонік», а також над крос-маркетинговим проектом із розвитку аудиторій для бібліотек і культурних організацій у Брікстоні (південний Лондон).

Семінар відбудеться 1 березня 2012 року з 11 до 16 год.

Для участі необхідно до 17.00 год. 27 лютого 2012 року подати заявку 
на факс: (044) 288-9268 або електронну адресу: honchar_museum@ukr.net
у вільній формі із зазначенням ПІБ, посади, а також контактних реквізитів заявника.

Кількість учасників семінару обмежено!

Адреса проведення семінару: НЦНК «Музей Івана Гончара», вул. Лаврська, 19, м. Київ.
Довідка за тел.: (044) 360-90-77, (067) 73-75-347 (Ігор Пошивайло).

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати