Різдвяний концерт фольклорного гурту «Божичі»

20 січня 2019 |

20 січня, у неділю, о 17.00 НЦНК «Музей Івана Гончара» запрошує на традиційний Різдвяний концерт фольклорного гурту «Божичі».

Свято Різдва є особливим у історії цього колективу. 7 січня виповнилося 20 років від того моменту, як Ілля Фетисов, Марія Марчик (Фірсова) та Наталя Сербіна пішли колядувати до завідуючої кафедри музичної фольклористики Національної музичної академії України ім. П.Чайковського Олени Іванівни Мурзиної, за святковим різдвяним столом якої і виникла ідея створення ансамблю «Божичі». Але через те, що похизуватися 20-тиріччям участі у колективі може поки що лише його керівник Ілля Фетисов, «Божичі» вирішили не влаштовувати бучного ювілею, а почекати принаймні рік, коли 20-тиріччя участі у колективі також будуть відзначати його співкерівник Сусанна Карпенко та Ірина Борисенко.

Цього року у 1-му відділенні «Божичі» покажуть «Вертеп», який створено спільно з акторами театру «МІСТ» та його режисером Юлією Гасиліною, а у 2-му відділенні концерту заспівають вже улюблені багатьма пісні з репертуару гурту, а також потішать вивченими новими фольклорними шедеврами. Янгольською прикрасою концерту стане участь дитячого фольклорного ансамблю «Райгородок» (керівник – Сусанна Карпенко).

Квитки можна придбати онлайн – https://bozhychi.ticketforevent.com/

Вартість квитка – 150 грн., пільгового квитка (для дітей, студентів, пенсіонерів, учасників бойових дій) – 50 грн.

У залі діє вільна посадка.

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати