Презентація новорічно-різдвяного альбому гурту “Рожаниця”

14.01.2016 о 19:00 |

ЗАПРОШУЄМО
14 СІЧНЯ 2016 РОКУ
о 19:00
в Національний центр народної культури
«Музей Івана Гончара»
на презентацію нового новорічно – різдвяного альбому “Загадайте колядувать!”

14 січня, на Святого Василя, гурт “Рожаниця” запрошує всіх бажаючих до Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара» на презентацію свого нового новорічно – різдвяного альбому “Загадайте колядувать!”.

В цьому колективі зібрались дівчата та хлопці, залюблені в українську пісню. Тому основою діяльністю ансамблю є виконання автентичних пісень, відтворення традиційної календарної та родинно-побутової обрядовості, проведення майстер-класів з народних танців та ремесел.

Бурхливими оплесками “Рожаницю” зустрічали на багатьох сценах України та зарубіжжя. Гурт є лауреатом Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів: «Трипільське коло», «Країна мрій», «Поліське коло», «Жнива», «Русальні ночі», «Балтика-2012» (Латвія), «Ucraina terra cossacorum» (Україна-Польща), «Ukrainian Pysanka Festival», «Canada’s National Ukrainian Festival”, “Capital Ukrainian Festival” (Канада) та інших, учасником щорічного Міжнародного гончарного симпозіуму в селищі Опішне, що на Полтавщині, та Міжнародного науково-мистецького фестивалю «Жили-були», завжди бажані артисти в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара», етнографічному комплексі «Українське село» та в Національному музеї архітектури й побуту України.

Репертуар колективу є результатом фольклорно-етнографічних експедицій керівника гурту та його учасниць. Вони старанно збирають, переймають його від старших людей та розвивають наші традиції. Це переважно український фольклор Слобожанщини, Полісся, Поділля та Центральної України, а також деякі болгарські, молдавські, польські та російські народні пісні, записані від національних етнічних меншин, які проживають на території України.

Любов до української культури, народної пісні, національних традицій та обрядів – не дозволяють їм зупинитися на досягнутому… Це поклик душі і серця! Така життєстверджуюча позиція, оптимізм й бажання творити та створювати прекрасне, незвичне, величне та таємниче, допомагають їм впевнено дивитися у майбутнє та долати всі труднощі на життєвому шляху. А довкола безкорисливого ентузіазму завжди збираються однодумці. Тому завдяки старанній праці та допомозі друзів вони видали вже третій диск, до якого увійшли яскраві зразки колядок та щедрівок, які традиційно виконуються на зимові свята від Різдва до Водохреща, а також кілька веселих пісень з різних регіонів України.

Щороку учасники гурту “Рожаниця” ходять колядувати та щедрувати, несуть у кожну оселю свято — радість, любов, здоров’я та успіх, а також святковий настрій та добрі побажання на весь рік.

Вони будуть дуже раді поколядувати, пощедрувати та повіншувати Вам за давніми традиціями, а також розвеселити жартівливими піснями. І що жодні вечорниці не обходились без танців — то звісно й Ви матимете нагоду повчитися традиційних танків та потанцювати разом з ними, поринувши в таємничу атмосферу зимових свят.

Вхід вільний!

8SIvV_JGRKc

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати