Презентація монографії Василя Вовкуна “Масова культура та режисура масових видовищ”

17 жовтня 2013 15:00 |

17 жовтня, в четвер о 15:00 в приміщенні Музею Івана Гончара відбудеться презентація монографії “Масова культура та режисура масових видовищ” кандидата культурології, доцента кафедри режисури та масових видовищ і свят НАКККіМ Василя Вовкуна.

Монографія “Масова культура та режисура масових видовищ” складається з двох розділів: “Теорія культури та масової культури” та “Алгоритм режисури масових видовищ”. У першому розділі, де предметом уваги автора є зв’язок між теорією культури і масовою культурою, репрезентовано огляд різних світових підходів і практик історії досліджень мас культури. Розглянуто поступ української масової культури від мас культурного концепту народництва, соцреалізму як принципу радянської маскультури до усвідомлення національної культури як цілісності:
маскультурного вибуху кінця 80-х – початку 90-х рр. ХХ ст. та культурної конфігурації незалежної України.

Окреслено тези: існування в маскультур і масового мистецтва, спорідненості ідеології та масової культури, постмодернізму й маскультури. Другий розділ – це спроба теоретичного осмислення природи творчого алгоритму режисури масових видовищ, здійснена на основі творчої спадщини видатних режисерів Л. Курбаса, М.Чехова, Ю.Іллєнка та на власному досвіді автора як режисера, актора, сценариста, продюсера та культуролога.

Запрошуються науковці, викладачі, студенти та усі, хто цікавиться питаннями культури.

Світлина tyzhden.ua

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати