Презентація книги Георгія Чорного «Київ досвітній»

29 квітня 2015 о 18:00 |

29 квітня 2015 року о 18:00 запрошуємо в Музей Івана Гончара на презентацію книги Георгія Чорного «Київ досвітній» в рамках музейного лекторію «Прадавні знання, вміння та вірування українців у сучасних вимірах».

Автор книги – член Національної спілки краєзнавців України, саме він переконав владу і громадськість міста надати літописну назву Дорогόжичі одній зі станцій Київського метрополітену. Унікальність книги полягає в тому, що автору вдалося розробити переконливу версію далекого історичного минулого українського народу, базуючись на об’єктивних даних із різних галузей знань: лінгвістики, генетики, археології, математики, географії, астрономії та інших наук. Попри складність матеріалу, книга написана простою, доступною мовою. Автор документально переконує в тому, що Києву не 1500, а не менше 1900 років від дати першої писемної згадки про нього, що сама назва міста походить не від імені князя Кия, а від слова «камінь», і непряме підтвердження цьому є навіть у Біблії, що гуни – це викривлена грецькою мовою назва киян, що за генетикою давні народи Надніпрянщини: трипільці, арії, кіммерійці, скіфи, сармати, гуни, анти, руси – це один і той же «одвічно тутешній», корінний народ, що мав у різні часи різні назви, а нині називається українцями.

Захід проводиться в рамках Мистецької Оборонної Толоки “Захистимо Батьківщину разом!”. Зібрані кошти будуть перераховані воїнам АТО.

ВХІД ДО МУЗЕЮ ВІЛЬНИЙ!

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати