Презентація книги Андрія Топачевського “З Божого саду”

10 лютого 2016 |

10 лютого 2016 року відбудеться презентація книги Андрія Топачевського “З Божого саду” (рослини і тварини у Святому Письмі).

“Якими плодами живилися праотці Адам і Ной? Ніколи не куштували вони навіть звичайної картоплі, не смакували лимонами та апельсинами. Але жили понад вік! Лише сім головних культурних рослин вирощували наші давні предки. Та цього вистачало, щоб збудувати сильні держави, створити неперевершені шедеври мистецтва. Коли ж і звідки прийшли до нас культурні рослини і свійські тварини? Чому рослини й тварини з’явилися на сторінках Святого Письма? Чи змінилися вони за останні три тисячі років?” На ці і багато інших запитань автор відповідає в культурно-історичній площині, згідно з новітніми науковими уявленнями, при цьому — з позиції сучасного креаціонізму, тобто визнаючи божественне походження світу.

Відповідь на ці та багато інших питань, пов’язаних з Біблією і відкриттям сучасної науки, ви знайдете у книзі «З Божого саду». Виявляється, більшість рослин і тварин, згаданих авторами Біблії, зростають, плазують, плавають, бігають або літають в Україні! Це диво дозволяє наблизити біблійні події до сучасності, а Святу Землю відчути зовсім поруч… Новели про таємниці біблійних істот об’єднують вірші пророчих книг і тексти євангелістів пізнавальними описами понад 200 дерев і трав, звірів і птахів та інших істот, відображених у міфах, літературі, народних звичаях і релігійних традиціях.

Райський сад на грішній землі Більше читайте тут: http://gazeta.dt.ua/history/rayskiy-sad-na-grishniy-zemli-_.html

1-page-001

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати