Презентація альбому «Terra cossacorum»

15 July 2010 о 22:00 |

15 липня 2010 року о 19:00 запрошуємо вас на презентацію альбому «Terra cossacorum» – спільна робота гуртів “Хорея козацька” та «Гуляй город». Вашій увазі пропонується концерт – у виконанні цих гуртів, а також прозвучать пісні, що увійшли до диску.

Ми пропонуємо музичну подорож крізь час до «Тери козакорум» – «землі козацької», знов розгорнути давню мапу і глянути на неї з двох точок зору: крізь фольклор – усну народну творчість, українські пісні у виконанні гурту «Гуляй город», і крізь давню музику у виконанні гурту «Хорея козацька». Обоє гуртів виконують пісні та інструментальну музику, котру учасники ансамблів записали в фольклорних експедиціях чи віднайшли в старовинних рукописних або друкованих джерелах. Обидва погляди гармонійно поєднують сільську та аристократичну музичні культури, щоб дати вам можливість зазирнути в стародавній світ Руси-України одразу через два віконця. Одне з них ренесансне – з пізнішою бароковою ліпниною, інше – дерев’яне вікно козацької хати, з мальованими та різьбленими віконницями.

Учасники презентації: музиканти гурту «Хорея козацька» та «Гуляй город». Ініціатор та  меценат проекту Сібеллія Штрак-Ціммерман (Німеччина, Баварія), з підтримкою інших членів баварського клубу «Йозефшталєр-Елєфант». Координатор проекту Вікторія Щербань (Німеччина).

Вхід вільний!

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати