Прес-конференція з нагоди відзначення 20-річчя Музею Івана Гончара

3 жовтня 2013 11:00 |

3 жовтня об 11:00 у приміщенні Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара» відбудеться презентація заходів до 20-річчя, буде визначено 20 звершень та 20 пріоритетів на майбутнє у широкому колі партнерів Музею, науковців, мистців, тележурналістів та громадськості.

Молодий музей з глибокою історією: створений однією людиною на основі приватної колекції музей за 20 років прийшов шлях від державного музею до національного центру народної культури (1993 – 2013). Цьому передувало 30 років діяльності хатнього музею, збиральницької роботи та відданої любові засновника музею – Івана Гончара (1911–1993). Основу музейної збірки складають предмети XVI – XXI ст, якими представлена матеріальна і духовна культура українців, що створювалася протягом останніх 500 років на теренах нашої держави.

За 20 років Музей став авторитетним осередком серед молоді, дітей, родин, науковців, співаків, художників, мистців, громадських діячів, іноземних представництв. Сьогодні Музей, розвиваючи освітні, наукові, мистецькі, навчальні та просвітницькі напрямки, є альтернативним культурним середовищем, потужним і впливовим суспільним комунікаційним простором, навчально-дискусійною платформою, новітньою лабораторію експериментів та інновацій, гостинним місцем для втілення у життя творчих ідей, партнерських проектів, широким професійним і громадським форумом. Музей створює сприятливу для відвідувачів атмосферу спілкування з мистецтвом і один з одним.

Учасниками прес-конференції є визначні особистості, що своєю діяльністю та у співпраці з Музеєм опікуються традиційною народною культурою, визначають наукові, культурні та мистецькі орієнтири сьогодення.

З нагоди 20-річчя на прес-конференції буде презентовано проект «Скарби рідної землі», в рамках якого було відзнято серію відеороликів з відомими людьми, що представляють традиційні ремесла та фрагменти українського буття. Також було створено 14 плакатів для зовнішньої реклами, на яких співаки, журналісти, поети, кінорежисери вбрані в одяг місцевості, де вони народились та звідки походить їх рід.

У програмі прес-конференції святкове частування для журналістів з нагоди дня народження Музею.

Учасники прес-конференції:

Петро Гончар – генеральний директор Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара»; Ігор Пошивайло – заступник Генерального директора Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара»; Морган Вільямс – президент Американсько-Української Ділової Ради (U.S.-Ukraine Business Council (USUBC)); Олеся Островська-Люта – керівник програм Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України»; Марина Гримич – доктор історичних наук, кандидат філологічних наук, директор видавництва «Дуліби», член Канадської спілки етнологів; Олесь Санін – український кінорежисер, продюсер; Тетяна Даниленко – українська телеведуча, 5 канал; Марія Бурмака – українська співачка, телеведуча; Анжеліка Рудницька – українська співачка, художниця, телеведуча; Ілларія – українська співачка.

Запрошуємо вас відвідати прес-конференцію, дізнатися більше про Музей Івана Гончара, про його нові та цікаві проекти!

МУЗЕЙ ІВАНА ГОНЧАРА+20: ТВІЙ ПРОСТІР БУТТЯ

Акредитація та додаткова інформація:
info@honchar.org.ua, moskovchuk.darya@gmail.com, +38-067-367-11-56 (Московчук Дар’я)

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати