Прес-конференція проекту «Україна Багатоетнічна»

13 листопада о 14:00 |

13 листопада о 14:00 запрошуємо в Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» на прес-конференцію проекту «Україна Багатоетнічна».

Мета проекту: Продемонструвати комфортне та безпечне життя етнічних спільнот в Україні шляхом створення медійного продукту: короткометражного документального фільму-репортажу, серії сюжетів та статей і їх поширення на національному й міжнародному рівнях.

В Україні проживає понад 100 народностей. Чисельність представників національних(етнічних) спільнот в Україні становить 14 млн чол., 27.3 % від загальної кількості жителів. Кожна етнічна група, яка проживає на території України, має свої звичаї та культуру, що притаманні їхньому походженню і зберігає їх.

В умовах інформаційної війни, наявності неправдивих новин, в не легкі для нашої країни часи проект «Україна Багатоетнічна» є дуже актуальним, тому що сьогодні є необхідність продемонструвати мешканцям інших держав та українському населенню яким є життя різних етносів та наскільки безпечно живеться в Україні.

Національна єдність, толерантність українців, життя етнічних спільнот сьогодні – все це в наших статтях, сюжетах та документальному фільмі-репортажі.

В рамках проекту планується здійснити виїзди по містам України для проведення зйомок та монтажу відео репортажів про життя 10 етноспільнот: росіяни, білоруси, молдавани, кримські татари, болгари, угорці, румуни, поляки, євреї, вірмени; створити блог та відзняти короткометражний фільм з англійськими субтитрами.

Також планується проведення заходу “Єдина Україна” для ознайомлення з традиціями і культурою українського та інших етносів; провести презентації – обговорення та демонстрацію фільму за кордоном і в центрах “Вікно в Америку” у десяти містах України.

• Ткаченко Лілія: Автор ідеї, режисер, координатор з творчих питань, голова ГО «УКР»
+38095-27-29-579, +38063-436-65-65, ukrdobro1@gmail.com

• Тихонова Дарія: Координатор з технічних питань, голова ГО ЦГА «РЕЗУЛЬТАТ»
+38093-15-19-127, tixonovadaria@gmail.com
• Fb: http://goo.gl/xfZQAF

Проект здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Share Button

2 відгуків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати