Прес-конференція французького фотографа та режисера Юрія Білака

4 березня 2013 о 12:00 |

4 березня о 12.00 у приміщенні Національного центру народної культури “Музей Івана Гончара” (вул. Лаврська, 19) відбудеться прес-конференція французького фотографа та режисера Юрія Білака.

Французький митець українського походження не раз приємно дивував глядачів своїми нетиповими фото дослідженнями українського етносу. Його експозиції мандрували Україною у 2007-2010 роках, викликаючи захоплення влучними замальовками “української душі очима француза”. Справжнього резонансу набув фотопроект Юрія для незрячих “Доторкнутися і побачити”.

Юрій БілакОстанні два роки “вікна в Україну” стали прикрасою багатьох вернісажів у Франції, де Юрій представив мальовничість фотопортретів та краєвидів найзаповітніших куточків Карпат французькому глядачеві.

Цього разу Юрій приїхав до України презентувати каталог світлин «Гуцули» та унікальний культурний проект «Чорногора» (Франція).

Історія «Чорногори» розпочалася 40 років тому українськими емігрантами, які прагнули понад усе зберегти свою культуру від комуністичного нігілізму та згодом відновити її. Проект, що починався із одного будинку та 13 дітей, сьогодні вже виріс до головної культурної події української діаспори у Франції.

Юрій Білак, що вже понад 16 років є режисером-постановником театральних заходів “Чорногори” та медіумом української та французької культур, запрошує скуштувати українську традицію 40-річної витримки!

Акредитація:
Irina@event4you.com.ua, +380630754561

Share Button

2 відгуків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати