Показ фільму іранця Мохаммада Норузівалуджаї «Жовто-блакитний Майдан»

17 січня 2015 о 14:00 |

На численні звертання – повторний показ фільму іранця Мохаммада Норузівалуджаї «Жовто-блакитний Майдан»! У цю суботу, 17 січня, на 14.00, Музей Івана Гончара, виставковий простір “Творчість Свободи”.

Цей фільм вражаючий документ про події, що змінили країну назавжди. Мохаммаду Норузівалуджаї – іранцю, що навчався і працює в Києві – вдалося створити кіно, яке начебто «побудували» самі люди, учасники Майдану, різного віку, професій та соціального походження, котрих об’єднав Майдан. І вони – чи то з болем, чи то з гумором – розповідають про себе та революцію.

Гострий погляд автора фільму – режисера, оператора, людини – створив своєрідний щоденник, якій заставить вас і сміятися і плакати майже водночас. Цей твір не є «поглядом із боку», то не є «Майдан очима іноземця», навпаки – це розповідь учасника подій, озброєного камерою, то є одкровення небайдужої людини. Бо Україна для Мохаммада – країна, до якої він прикипів, яку полюбив, і де народилась і зростає його донька. Прекрасна операторська робота заставить вас запам’ятати деякі кадри назавжди, а динамічний монтаж та абсолютний «ефект присутності» – не дасть ні на мить відірватися від екрану.

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати