Оцифрувати не можна викинути: Презентація проекту SOUND iD

5 вересня о 18:30 |

Запрошуємо на презентацію міжнародного проекту зі збереження приватної пам’яті в цифровій культурі SOUND iD *спадщина Володимира Пержила.

? 5 вересня, четвер, 18.30
? Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара»
вул. Лаврська, 19, м. Київ

В основі проекту SOUND iD – творчий доробок етнографа і фольклориста Володимира Пержила – аудіо- та відеозаписи, яких раніше ніхто не чув і не бачив! Більша частина записів – майже 600 – вперше представлена у цифровому вигляді та доступна для вільного користування у відкритому ОНЛАЙН МЕДІА АРХІВІ SOUND iD.

Частиною проекту також стала міжнародна резиденція нових медіа, що об’єднала митців і дослідників з 4 країн: Білорусі, Словаччини, Польщі, України. Протягом двох тижнів разом з кураторами вони працювали зі звуковим архівом та шукали нові способи презентації етнографічного спадку Володимира Пержила засобами сучасних технологій і мистецтва.

Під час презентації куратори та резиденти поділяться досвідом реалізації проекту, а музейники підготують співочу реконструкцію кількох творів з архіву Володимира Пержила.

В межах події також відбудеться відкрита дискусія про сучасні формати роботи з історичними артефактами та архівними матеріалами.

Проект SOUND iD реалізовано міждисциплінарним центром Dream Projects за підтримки Український культурний фонд та UniversalMediaGroup

Партнери проекту:
Музей Івана Гончара (Ivan Honchar Museum)
Асоціація Culture and Creativity
Congress of Сultural Activists / Конгрес Активістів Культури
Instytut Adama Mickiewicza
Центр міської історії
Культурно-мистецький центр Супутник на Левандівці
Молодіжний центр ” НОВІ Орбіти “

 

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати