Концерт-презентація “Нова псальма. Майдан”

14 квітня 2019 19:00 |

14 квітня о 19.00 в Музеї Івана Гончара (вул. Лаврська 19) відбудеться концерт-презентація «НОВА ПСАЛЬМА. Майдан».

Проект «НОВА ПСАЛЬМА. Майдан» є співпрацею Дениса Страшного (Докутолока, відео) та Юрія Йосифовича (Нова псальма, звук). Він нагадує про дивовижних людей Майдану та дає можливість побачити, як тексти псальм перестають бути далекими, а стають такими актуальними і твоїми.

НОВА ПСАЛЬМА – сольний проект Юрія Йосифовича, основою якого є псальми зі збірника Порфирія Демуцького «Ліра і її мотиви» 1903 року. Псàльми – народні пісні релігійного змісту, своєрідна форма «позаобрядової релігії», спрямована до моральних питань життя. Автор музики відходить від форм, звичних для такого матеріалу, не використовує ліру/кобзу, а шукає актуального звучання з допомогою комбі-органу, ableton та плагінів.

Біда

БІДА – третє відео з серії НОВА ПСАЛЬМА. МАЙДАН, де можна згадати дивовижних людей Майдану. На цьому відео життя мирного Майдану. Проект є співпрацею Дениса Страшного (Докутолока, відео) та Юрія Йосифовича (Нова псальма, звук).Роботи будуть публікуватись впродовж часу Майдану у листопаді 2018 – лютому 2019.

Опубліковано Nova Psalma Четвер, 27 грудня 2018 р.

Квитки: 150 грн
Квитки можна придбати при вході або на сайті: https://nova-psalma-maydan.ticketforevent.com

facebook.com/novapsalma
soundcloud.com/novapsalma

Акредитація: honchar.museum@gmail.com

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати