Нічна імпреза в Музеї Івана Гончара “Жорна”

25 червня 2011 о 23:00, 00:00, 01:00, 02:00 |

Вночі 25 червня 2011 року в Музеї Івана Гончара в рамках святкування Міжнародного фестивалю «Країна мрій» відбудеться нічна імпреза “Жорна”.

Початок вистави о 23:00, 00:00, 01:00, 02:00.

Унікальний мистецький проект «Жорна», презентований в рамках акції Ніч у Музеї у травні цього року, викликав значний інтерес серед широкого кола творчої інтелігенції. Дійство, в якому презентуються кращі експонати з фондової збірки Музею видається побачити не кожному. Кількість акторів удвічі більша за кількість глядачів. Вночі, з 25 на 26 червня, в рамках святкування Міжнародного фестивалю «Країна мрій» усі охочі матимуть нагоду відвідати дійство.

Прийди та розкрути закам’янілу композицію жорен і занурся у зворотній рух часу українського буття. Рух вмотивовує жанр музейного нічного дійства. Не вистава, не театралізоване дійство, а кадри. Кадри буття українців, «живе кіно», справжнє і близьке. обертання – зупинка – інший кадр, а далі рух синхронно з актором, наступної миті ти вже учасник гри, в яку грають актори, далі знову кадр. Така багатовимірність нова для глядача і надзвичайно багатогранна щодо можливостей актора. Сама ж дія, тобто кадри – чиста етнографія. Спів, атрибути, предмети, речі, майстри, тексти, тварини, драбини – все справжнє. Через зупинену мить проявляється основна ідея вистави – повернення в дитинство, повернення до початку буття, до першовитоків. Рух в часопросторі здійснюється на жорнах часу. Повернення в дитинство – осягнення вічності буття. Діти-янголи сходять у дійстві з небес, щоб допомогти нам, дорослим, відкрити в собі те глибинне, первісне, дитинне, зрештою – вічне.

Після завершення вистави усі охочі зможуть піднятися на козацьку вежу та скуштувати запашної кави.

Дійство відбудеться в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» за адресою: вул.Івана Мазепи, 29

Обов’язковий попередній запис за тел.: 067 316-68-79 (Мирослава), 096 418-32-22 (Наталка)

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати