Миколаївські дитячі читання

17 грудня 2011 |

17 грудня київська книгарня «Є», Національний музей Івана Гончара та Всеукраїнський дитячий фольклорний фестиваль «Орелі» запрошують дітей і дорослих на дитячий захід до Дня Святого Миколая.

Початок — о 12:00.

Одним з найбільш шанованих святих в українців здавна був і залишається Миколай. Він є не лише заступником та охоронцем для людей, а й небесним покровителем нашої святої землі. Мандруючи від хати до хати містами, селами, країнами, Святий Миколай допомагає бідним та знедоленим, обдаровує нещасних і щасливих, рятує з біди тих, хто у негоді, обдаровує малих та тих, що у потребі. Проте найбільшими дарами Миколая є не цукерки чи подарунки під подушку, а духовні скарби.

Пісні, ігри та зимові забави для дітей у колі з народними майстрами подарує Миколай усім учасникам Святкових Миколаївських читань, що відбудуться у книгарні «Є». Щира атмосфера та родинний затишок народного свята чекає на всіх учасників, які не лише вивчатимуть колядки, малюватимуть малюнки для Святого Миколая, а й розкажуть про свої добрі вчинки, адже творцями добра саме час ставати у дитинстві.

У програмі:

  • Народні малюнки та різдвяні маски з народним майстром – Іваном Приходьком
  • Зимові колядки, щедрівки, віншівки для маленьких та наймолодших з Ольгою Карапатою
  • Різдвяні пісні та забави з сільським дитячим фольклорним гуртом «Будимир» (с.Хотів Київської обл.)

Охочих взяти участь у святі прохання зареєструватися, вказавши ім’я та вік дитини, а також свою електронну адресу. Контакти для реєстрації: o.schur@book-ye.com.ua, 066 174 11 95 (Оксана Щур, арт-менеджер Книгарні “Є”).
З організаційних питань звертатися за тел.: 067 316 68 79 – Мирослава Вертюк, старший науковий співробітник НЦНК «Музей Івана Гончара»

Вхід вільний

Захід відбудеться за адресою:
Книгарня «Є»
Київ, вул. Лисенка, 3, ст.м. «Золоті Ворота»

book-ye.com.ua

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати