Марафон військово-патріотичної пісні «Червона калина»

13-14 вересня 2014 |

13-14 вересня 2014 у Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» відбудеться марафон військово-патріотичної пісні «Червона калина» і круглий стіл на тему «Роль патріотичних пісень у формуванні національної свідомости та історичної пам’яти українців».

Заходи приурочені до 100-річчя від часу створення стрілецького маршу «Ой, у лузі червона калина», що став ґімном січового стрілецтва, а також до 100-ліття військової присяги, складеної першим українським збройним формуванням – леґіоном Українських Січових Стрільців. Вірність цій присязі січовики довели у визвольних змаганнях українського народу 1917-1921 рр. і в подальшій боротьбі за Незалежність.

Програма заходу:

13 вересня, субота

11:30 – 13:30 – круглий стіл за участі науковців, фольклористів, істориків, етнографів, українознавців, психологів, творчої інтеліґенції та всіх охочих.
14:00 – 17:00 – пісенний марафон патріотичної пісні за участі гурту «Хорея Козацька» за орудою Тараса Компаніченка, гуртів «Чумаки», «Рідна пісня», «Криниця», «Залужанка», «Волиняни», кобзаря Ярослава Джуся та інших.

14 вересня, неділя

14:00 – 17:00 – продовження пісенного марафону патріотичної пісні за участі кобзаря Тараса Силенка, гуртів «Сік землі», «Жайворонок», «Зоряниця», «Перевесла», «Кленовий лист» та інших.

Організатори:

  • НЦНК «Музей Івана Гончара»
  • Українське жіноче об’єднання ім. Ольги Басараб та Олени Теліги
  • Українська стрілецька громада в Україні
  • Фундація ім. Євгена Коновальця й Андрія Мельника

Світлина photo.i.ua

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати