Майстерня голосу та традиційного співу Наталії Половинки за матеріалом українських традиційних пісень

14-15 листопада 2015 |

 Майстерня голосу та традиційного співу Наталії Половинки

за матеріалом українських традиційних пісень

 

14 листопада 2015 року для дорослих

15 листопада 2015 року для дітей віком від 8 до 17 років

Веде майстерню Наталія Половинка – співачка, актриса, лауреат національної премії ім.Т.Шевченка

Автор унікальної методології роботи з голосом: майстерні голосу та співу в Колумбійському, Пенсильванському, Єлльському університетах США, Уельському – Великобританія, педагог «Ательє» Міжнародного Інституту Є. Гротовського (Польща). Співпрацює з Міжнародним Інститутом Є.Гротовського (Польща), Академією Опікунів (Москва, Росія), Державною чоловічою хоровою капелою хлопчиків та юнаків «Дударик»(Львів), Державною чоловічою хоровою капелою ім. М. Ревуцького (Київ), з музикантами: Богдана Фроляк, Алла Загайкевич, Єжи Єрмінь, Ярослав Мигаль, Клаус Кугель, Петрас Вішняускас та ін.

Через роботу з традиційними формами співу ми знаходимо ясну, віками ходжену дорогу до власного, унікального і дорогого, того, що можемо передати іншій людині. Традиційна пісня є живим доступом до першоджерела, носієм знання, вона може вчити, зцілювати, змінювати життя. Ми послуговуємося традиційними технологіями, які передбачають службовість самого співу, несуть поняття про спів як засіб і інструмент зв’язку з традиційним світоглядом.

Окрім того, Наталія Половинка – співачка, актриса, педагог, художній керівник Театрального центру “Слово і голос”.

Засобами театру та музики творить унікальну художню територію проявлення пісні як категорії життя, духовної категорії. Представник традиційного співу у всіх його жанрах: давні духовні напіви України, традиційна українська пісня, канти, псальми, український класичний романс – виконавиця сучасної академічної музики та сучасної імпровізаційної музики.

Лауреат міжнародних музичних та театральних фестивалів, Лауреат Національної премії ім.Т. Шевченка за виконання ролей у виставах за творами Г. Сковороди, Платона, В. Стуса (2006) 36 ММКФ Приз “Срібний Георгій” за найкраще виконання жіночої ролі (Брати, Остання сповідь) (2014) Навчалась у Львівській державній консерваторії ім.М.В.Лисенка (клас професора М.П. Тарнавецької), стажувалась у Центрі Є. Гротовського (Понтедера, Італія).

1988-2007 р.р. – актриса та музичний керівник театру ім. Л.Курбаса. 1996 почала співпрацювати з режисером Сергієм Ковалевичем. Результатом співпраці стало заснування МО«Майстерні пісні» у В 2003 р. З 2008 р. – солістка та педагог Державної хорової капели хлопчиків та юнаків «Дударик» З 2010 – Художній керівник та актриса Театрального центру ”Слово і голос”.

План роботи:

–         розбір пісні, робота з текстом

–         перерва, обід

–         технічна робота з піснею

Дві сесії на день

Перша – 11:00-14:00

Друга – 16:00-20:00

Вартість для дорослих- 130 грн., для дітей від 8 до 17 років – 80 грн.

Зголошення про участь надсилати за адресою:

14 листопада natella.shavadze@gmail.com

15 листопада myroslavamuseum@ukr.net

Додаткова інформація: (067) 316 68 79

2 1936300_112653488814_5944060_n m2nXkFvJS6g

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати